MacBook Air Lightness دوباره اعتصاب می کند

MacBook Air

MacBook Air Lightness دوباره اعتصاب می کند

تست توسط اپل در اکتبر 2018 با استفاده از سیستم 1.6 گیگاهرتزی پردازنده دو هسته ای اینتل Core i5 مبتنی بر MacBook Air با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه SSD. تست وب بی سیم، عمر باتری را با بی سیم در حال مرور 25 وب سایت های محبوب با روشنایی صفحه نمایش به 12 کلیک از پایین و یا 75٪ را اندازه گیری می کند.

تست پخش فیلم iTunes طول عمر باتری را با پخش HD 1080p با روشنایی صفحه نمایش به 12 کلیک از پایین یا 75٪ انجام می دهد. تست آماده به کار، عمر باتری را با اجازه دادن به یک سیستم، متصل به شبکه بی سیم و ورود به حساب iCloud، به حالت آماده به کار با برنامه های Safari و Mail راه اندازی شده و تمام تنظیمات سیستم به طور پیش فرض باقی می ماند. عمر باتری با توجه به استفاده و ساختار بندی می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر به apple.com/batteries مراجعه کنید.

مقادیر تجارت بر اساس شرایط، سال، و تنظیمات دستگاه تجارت خود متفاوت خواهد بود. شما باید حداقل 18 سال داشته باشید تا واجد شرایط تجاری برای اعتبار یا کارت هدیه Apple Store باشید. همه دستگاهها واجد شرایط اعتباری نیستند. اطلاعات بیشتر در مورد Apple MacBook Pro در دسترس است. محدودیت ها و محدودیت ها ممکن است اعمال شوند مقادیر تجارتی بر اساس دستگاه دریافتی مطابق با توضیحی که شما در زمان برآورد خود ساخته اید، بر اساس آن است. اپل حق دارد هر گونه دلیل را رد یا محدود کند. در فروشگاه اپل: پیشنهاد تنها در ارائه یک شناسه عکس معتبر صادر شده توسط دولت (قانون محلی ممکن است نیاز به صرفه جویی در این اطلاعات) در دسترس است. مقدار دستگاه فعلی شما ممکن است برای خرید یک دستگاه جدید اپل مورد استفاده قرار گیرد. پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها موجود نباشد برخی از فروشگاه ها ممکن است نیازهای اضافی داشته باشند.

ویژگیهای جدید :

فناوری True Tone، رنگ های پر جنب و جوش، وضوح متن تیز.

امنیت پیشرفته و راحتی

پردازنده نسل هشتم اینتل Core i5.

تا 12 ساعت استفاده عمومی یا تا 13 ساعت iTunes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *