گوشی iphone 11 به بازار آمد

iPhone-11

گوشی iphone 11 به بازار آمد

با توجه به این خبر و البته سابقه اپل در تاریخ عرضه آیفون‌های هرسال، می‌توانیم به این خبر اعتماد کنیم. آنطور که گفته شده، قرار است پیش‌فروش این آیفون‌ها از روز جمعه ۱۳ سپتامبر مصادف با ۲۲ شهریور، توسط خود اپل و البته اپراتورهای موبایلی آمریکا، آغاز شود. این یعنی اولین جمعه پس از معرفی آیفون که با سنت اپل در سال‌های قبل هم یکسان است.

این یعنی دقیقا یک هفته پس از آغاز پیش‌فروش، آیفون ۱۱ به دست صاحبان آن‌ها خواهد رسید. با این تفاسیر و سابقه اپل در عرضه آیفون، عجیب نیست که این زمان‌ها دقیق باشند و با اطمینان بگوییم که ۲۹ شهریور شاهد عرضه آیفون ۱۱ خواهیم بود.

نکته جالب این است که احتمالا مثل هر سال، یک یا دو روز پس از عرضه جهانی این گوشی، شاهد عرضه آیفون ۱۱ در بازار کشورمان نیز خواهیم بود. معمولا آیفون طرفداران و خواهان زیادی در ایران دارد و از همین رو، شرکت‌ها و اشخاص مختلف، سعی می‌کنند تا همان یکی دو روز اول، آیفون جدید را وارد بازار کنند. البته از همین حالا می‌توانیم بگوییم قیمت این گوشی در چند روز اول در کشور ما، سرسام آور خواهد بود و باید صبر کرد تا قیمت آن به قیمت منطفی نزدیک‌تر شود.

اگر خبرها را دنبال نکرده‌اید، امسال شاهد سه مدل آیفون ۱۱ خواهیم بود که که مدل پایه جایگزین آیفون XR می‌شود. دو مدل آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس نیز قرار است جایگزین آیفون XS و XS مکس شوند. نکته جالب این است که امسال شاهد عرضه اولین آیفون‌ها با سه دوربین خواهیم بود که در اصل همان مدل‌های آیفون پرو هستند و دوربین سوم، از نوع اولترا واید خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است که امسال هر سه گوشی در یک تاریخ عرضه خواهند شد. پارسال آیفون XR به دلیل مشکل در تولید، یک ماه دیرتر عرضه شد و سال قبل از آن نیز، آیفون X با تاخیر یکی دو ماهه عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *