MacBook محصولی سبک و فراتر از زمانه

محصولات مک بوک با قابلیت های جذاب

imac

برنامه‌های حرفه ای

برنامه ای برای رویارویی با نیازهای امروزی ویرایشگران خلاق. نرم افزار Final Cut Pro امکانات قدرتمند ویرایش ویدیو و سازمان دهی فایل های رسانه‌ای، همچنین عملکرد باورنکردنی بهینه‌سازی شده تناسب با کامپیوترهای Mac و macOS Sierra را در اختیارتان قرار می دهد.

macOS High Sierra

سیستم عامل macOS High Sierra فناوری های در حال توسعه و جدید، ویژگی های پیشرفته و عملکردی سریعتر را به کامپیوتر Mac به ارمغان می آورد. می توانید macOS را در بالاترین درجه از کارایی تجربه کنید.

آموزش های اپل

کامپیوترهای سری مک نسل پیشرفته مجموعه محصولات مکینتاش هستند. این کامپیوترها در حقیقت نوادگان اولین محصولاتی هستند که شرکت اپل تولید کرد. ایده اصلی تولید مکینتاش‌ها و حتی پس‌ازآنها، کامپیوترهای مک این بود که دستگاه ها باید به‌راحتی و آسانی کارها را انجام دهند. این مسئله را حتی می‌توان در تبلیغات قدیمی مکینتاش نیز دید؛ اپل حتی در آن زمان نیز به‌جای تمرکز بر تبلیغ قدرت جزبه‌جز قطعات به‌کاررفته، تلاش می‌کرد تا یک مجموعه کاملاً هماهنگ باتجربه کاربری فوق‌العاده از کامپیوترهای دسکتاپ را ارائه دهد.

این تفکر از همان ابتدا ریشه اصلی تولید و طراحی کامپیوترهای مک بوده است؛ تا حدی که حتی اگر امروز به قدیمی‌ترین نسخه‌های این سری دستگاه‌ها نگاه کنید، با دستگاهی مجهز به یک صفحه‌نمایش باکیفیت برای نشان دادن رنگ‌ها حقیقی و تصاویر واضح روبرو خواهید شد که حتی قدیمی‌ترین نسخه سیستم‌عامل به‌کاررفته در آن نیز با سرعت فوق‌العاده‌ای برنامه را اجرا می‌کند.

این مسئله در حقیقت حاصل تلاش مستمر اپل برای تولید یک دستگاه یکپارچه است که طراحی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن به‌طور کاملاً هماهنگ انجام‌شده. اپل بر اساس کارایی‌های مختلف، محصولاتی متنوع از این سری کامپیوترها را تولید می‌کند، سری iMac به‌عنوان کامپیوترهای رومیزی، Macbook Pro به‌عنوان کامپیوترهای قابل‌حملِ حرفه‌ای و شخصی، Macbook Air به‌عنوان کامپیوترهای قابل‌حملِ شخصی، Macbook به‌عنوان کامپیوترهای فوق سبک و قابل‌حملِ حرفه‌ای و شخصی تولید می‌شوند. بدون شک تمام کامپیوترهای تولیدشده این سری دستگاه‌ها دارای صفحه‌نمایش‌های باکیفیت و عالی هستند که با فناوری اختصاصی رتینا تولیدشده‌اند.

تراکم پیکسلی و تفکیک‌پذیری صفحهات ‌نمایش رتینا به حدی بالا است که پیکسل‌ها با چشم معمولی قابل‌شناسایی نیستند و حتی در مقایسه با اکثر تلویزیون‌ها و نمایشگرهای تولیدشده در سراسر دنیا تصاویر را باکیفیت بهتر نمایش می‌دهند. علاوه بر اینکه د Mac Pro و Mac Mini هر دو به‌عنوان کامپیوترهایی دسکتاپ قابل اتصال به نمایشگرهای گوناگون تولید می‌شود. Mac Pro برای کارهای فوق حرفه‌ای، و Mac Mini برای کارهای شخصی و نیمه‌حرفه‌ای تولیدشده و که قابلیت حمل آسان‌تری دارد.