اپل اقساطی

اپل اقساطی چشم انداز دیرینه ما همیشه این بوده تا آیفونی (از گوشیهای شرکت اپل) تمام صفحه خلق کنیم.دستگاهی که خود نماد تجربه ای فراگیر و فراموش نشدنی باشد و بی اندازه هوشمند به گونه ای که به یک ضربه، صدای شما و حتی نگاه تان پاسخ دهد. با iPhone X، این تصور اکنون به واقعیت تبدیل شده است. به آینده سلام کنید.

فضایی کوچک میزبان برخی از پیچیده ترین فناوری هایی است که تاکنون گسترش داده ایم و شامل دوربین ها و سنسورهایی می شود که قابلیت Face ID را برای شما به ارمغان می آورند.

انقلابی در فرایند تشخیص هویت

دوربین TrueDepth با تحلیل و آنالیز حرکت بیش از 50 عضله مختلف، حالات چهره شما را در 12 Animoji گوناگون منعکس می کند. بدین ترتیب شما می توانید صورت خود را در حالتهایی نظیر گربه، خرس پاندا و یا آدم آهنی تجربه کنید.

شما می توانید با کمترین هزینه صاحب تمامی مصحولات با شرایط اپل اقساطی و کم بهره برخوردار شوید.

iphone2

آیا جا به جایی به iPhone راحت خواهد بود؟

بله. هیچ گونه نیازی به ذخیره اطلاعات در جای دیگر قبل از جا به جایی از اندروید نیست. فقط کافیست نرم افزارMove to iOS را از فروشگاه Google Play دانلود کنید تا به صورت ایمن محتوای شما نظیر عکس ها، فیلم ها، شماره تلفن ها، سررسیدها، حساب های ایمیل، تاریخچه پیامها و برنامه های رایگان که برنامه های گوگل را شامل می شود، انتقال دهد.

iphone-red

چگونه iPhone در امر حفاظت از اطلاعات شخصی به من کمک می کند؟

حریم خصوصی یکی از اولویت های Apple است.برخلاف خیلی از گوشی های دیگر، اطلاعات مهم بر روی گوشی iPhone شما از همان شروع کار رمزگذاری شده و با رمز عبورتان از آن محافظت خواهد شد. برنامه های اپل نظیر Maps و Safari به شما در محفوظ نگه داشتن اطلاعات جاهایی که می روید و سایت هایی که بازدید می کنید کمک می کند و Apple به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شما را به دیگران نمی فروشد. مهمتر از همه ما با ارائه نصب راحت بروز رسانی های نرم افزاری، شما را در حفظ هر چه بهتر دستگاه و اطلاعات تان در برابر تهدید های امنیتی کمک خواهیم کرد.

چه چیزی برنامه Messages را به این اندازه دلپذیر ساخته است؟

 

Messages برنامه ای آسان و در عین حال قدرتمند است که تنها برای فرستادن پیامها مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه به شما اجازه می دهد تا درخواست ماشین کرده، میزی در رستوران رزرو کنید و حتی به شلیک لیزر بپردازید.تمام مکالمات متنی شما پشت سر هم رمزگذاری شده و به صورت محرمانه نگه داری می شوند البته شما می توانید از دیگر برنامه های ارسال پیام نیز مانند WhatsApp، WeChat و Facebook Messenger استفاده کنید.